Hakkımızda

Proplenty Garden

Proplenty Garden saksı, peyzaj ve bahçe bitkileriniz için özel formülüze edilmiş içerikleri ile bitkilerinizin gelişiminde etkili rol oynar. Proplenty markamızla en önemli hedefimiz; Bitki Besleme sektöründe toprağı, çevreyi ve dolayısıyla insanı koruyan bir Dünya markası olmaktır. Arge, Kalite Kontrol ve teknik odaklı devam ediyoruz ve edeceğiz.


We protect while feeding

Takavcı Mermer A.Ş. 1970 yılında kurulan Takavcı Yapı Merkezi şirketi ile sektöre girerek ticari faaliyetlerine başlamış ve sonrasında yarım asırlık tecrübe ve birikimini Takavcı Mermer Şirketler Grubu ile sürdürerek, bugün 75 ülkeye ihracat yapan sektöründe lider konumda olan bir grup şirketi statüsüne ulaşmıştır..


Yarım asırlık üretim tecrübesi

Takavcı Tarım A.Ş. Takavcı Mermer Şirketler grubunun bir kuruluşudur.

Takavcı Mermer A.Ş. mermer üretim sektöründeki yarım asırlık başarılarla tescillenmiş tecrübesini, tarım sektöründe de yönetmek ve sürdürebilmek amacıyla Takavcı Tarım A.Ş. olarak 2020 yılında Beyşehir’de faaliyetlerine başlamıştır.


Tarım sektörüne yenilikçi bakış açısı

Takavcı Tarım A.Ş. ülkemiz ve dünya tarım sektörüne yenilikçi ve farkındalık yaratan bitki besleme ürünleri kazandırmak amacıyla Proplenty markasına hayat vermiştir. Proplenty markası ile üretilen organik ve organomineral bitki besleme ürünlerimizi, rakiplerinden üstün ve farklı kılan en önemli faktör; onların yenilikçi ve patentli üretim formulasyon teknolojileridir.