Formülasyon Teknolojileri

title Organik Şelatlama,
Minimum Partikül Boyutu;
%100 Alınım, Sıfır Kayıp

Zero Loss:

• Organik şelatlama ve Ürün partikül çapı cüceleştirilmesi (minimum partikül çapı) proseslerinin birlikte kullanıldığı Zero Loss Teknolojisi ile üretilen Bitki Besleme ürünlerinin formülasyon içeriğindeki her türlü bitki besin maddesi sıfır kayıp ile bitki bünyesine yapraktan ve dokulardan giriş yaparak, hedef olan bitki hücrelerine hızla taşınınırlar.

Sonuç olarak; Zero Loss Teknolojisi ile üretilen Bitki Besleme ürünlerinin içeriğindeki bitki besin maddeleri %100 şelatlanmış ve partikül çapları yaprak stomalarından ve dokulardan kolayca emilim yapılabilecek boyutlara (>20 µm) indirgenmiştir. Formülasyon içeriğindeki bitki besin maddelerinin partikül çapları; %90’nı 3-7 µm (mikron) aralığındadır.


title Bitkinin Bağışıklık Sistemini
Güçlendirmek;
Biyotik ve abiyotik faktörlere
karşı direnç sağlamak

IS Technology:

• IS Teknolojisi ile üretilen bitki besleme ürünlerinin formülasyon içeriğindeki özel sinyal verici organik aktivatörler, bitkilerin karşılaşacakları biyotik ve abiyotik faktörelere karşı bitki hücrelerini uyararak, bitkilerde ”Sistemik Kazanılmış Diren甑in (SAR) ortaya çıkmasını tetikler, bitki gelişiminin doğal sürecinde devam etmesini sağlarlar.

• Sonuç olarak; IS Teknolojisi ile üretilen bitki besleme ürünleri yenilikçi ve benzersiz bir ürün formülasyonu sınıfına ait bir statüde konumlanırlar.


title Isı Üretimini Teşvik etmek;
Soğuk Hava Şartlarına
Karşı Direnç Sağlamak

Frost Guard:

Frost Guard Teknolojisi ile üretilen Bitki Besleme ürünleri soğuk iklim şartlarında bitkinin hücre protoplazmasında mineral ve şeker yoğunluğunu arttırırlar, böylece enerji yoğunluğu da artan bitkide, hücre içindeki suyun donma noktası düşerek dokularda ısı artışı sağlanır.

Sonuç olarak; Yetiştirme sürecinin başında ve sonlarında gerçekleşebilecek don zararına karşın, Frost Guard Teknolojisi ile üretilen Bitki Besleme ürünleri mükemmel bir çözüm sunar.

Frost Guard Teknolojisi ile üretilen Bitki Besleme ürünleri soğuk havalarda, bitkiye gelişimi için gerekli maksimum performansı sağlar.